Obraz Ładujący
Plecy

Kursy

Dostęp do wykupionych kursów i lekcji online jest przyznawany bezterminowo.

Nasze kursy są skierowane zarówno dla rodziców i nauczycieli pragnących włączyć stworzyć najmłodszym najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju, jak i dla przyszłych trenerów, którzy chcą prowadzić zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych.

Po zakupie kurs będzie dostępny na Twoim koncie na platformie internetowej pomelody academy.

Certyfikat można otrzymać wyłącznie po ukończeniu programu trenerskiego Masterclass i zdaniu egzaminu certyfikującego.

Oczywiście, przy płatności za kurs podaj dane do faktury – otrzymasz ją po zakupie mailem.

Program Masterclass

Wykształcenie muzyczne nie jest wymagane. Metoda pomelody została stworzona tak, aby trener mógł prowadzić zajęcia, operując podstawową wiedzą muzyczną i tą zdobytą podczas kursu. Podstawy teorii muzyki są jednak niezbędne w procesie kształcenia na trenera. Jeśli ich nie posiadasz, musisz uzupełnić wiedzę na własną rękę.

Tak, umiejętność czystego śpiewania jest niezbędna do prowadzenia zajęć metodą pomelody.

Program trenerski Masterclass kończy się egzaminem certyfikującym. Podejście do niego nie jest obowiązkowe, ale to jedyna droga do uzyskania certyfikatu trenera pomelody. Każdy kursant otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.

Jeśli chcesz otworzyć ambasadę pomelody – zgłoś się do nas! Chętnie podpowiemy, co należy dalej zrobić.

Tak, kupując cały pakiet programu Masterclass możesz wybrać raty 0%.

Nie, po uzyskaniu certyfikatu trenera pomelody nie musisz podpisywać umowy franczyzowej i zakładać ambasady. Jeśli jednak chcesz organizować zajęcia pomelody®, jest to jedyna możliwość. W innym przypadku możesz prowadzić zajęcia w oparciu o metodę pomelody, jednak nie możesz używać nazwy naszej marki przy ich promowaniu.

Nie, jest to szkolenie przeznaczone dla osób dorosłych.

Warsztaty odbywają się w godzinach 10.00-18.00. Przewidujemy 2-3 przerwy kawowe oraz przerwę lunchową (zapewniamy posiłek). Na koniec drugiego dnia warsztatów uczestnicy będą mogli podejść do egzaminu certyfikującego. Dojazd oraz nocleg należy sobie zapewnić we własnym zakresie.

Oczywiście, nie brak jest osób chętnych do muzykowania. Im więcej rodzin skorzysta z tak wartościowej oferty, tym lepiej.

4999,00 zł

Przykładowe plany spłaty:

Liczba rat Miesięczna rata RRSO Do zapłaty
3 1666,66 zł 0% 4999,00 zł
10 499,90 zł 0% 4999,00 zł
30 166,63 zł 0% 4999,00 zł