Obraz Ładujący
Plecy

Dołącz do programu
trenerskiego Masterclass

Program Masterclass został stworzony specjalnie dla pasjonatów edukacji muzycznej i przedsiębiorczych dusz, które marzą o prowadzeniu inspirujących zajęć rodzinnego muzykowania zgodnie z metodą pomelody.

Dołącz do programu
trenerskiego Masterclass

Program Masterclass został stworzony specjalnie dla pasjonatów edukacji muzycznej i przedsiębiorczych dusz, które marzą o prowadzeniu inspirujących zajęć rodzinnego muzykowania zgodnie z metodą pomelody.

Zarabiaj na swojej pasji

Dołączając do programu masterclass masz szansę poznać oraz wykorzystać metodę pomelody w praktyce. Wieloetapowe, zróżnicowane szkolenie oraz indywidualne podejście pozwolą uzyskać obszerną wiedzę oraz feedback od ekspertów.

Odkryj autorską metodę prowadzenia zajęć​

Damy Ci gotowe narzędzia oraz podzielimy się sposobami na prowadzenie wartościowych i angażujących zajęć umuzykalniających dla rodziny.

Zdobądź certyfikat trenera pomelody

Kurs masterclass kończy się egzaminem dającym możliwość zostania certyfikowanym trenerem pomelody i pracy z użyciem naszej metody.

Załóż pierwszą ambasadę pomelody

Certyfikat trenera umożliwi Ci założenie ambasady pomelody w swoim mieście. Jest to jedyny sposób, by prowadzić zajęcia sygnowane naszym logo.

Jak wygląda program Masterclass?

Program trenerski obejmuje szereg kursów online pozwalających uczestnikom przyswoić obszerną wiedzę teoretyczną oraz spotkanie na żywo, podczas którego zdobędą oni praktyczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć oraz feedback ekspertów.

Fundamenty pomelody – 4 lekcje wideo

Pakiet 4 lekcji prezentujących podstawowe zagadnienia z zakresu umuzykalniania i wychowania przez sztukę.

Moduł zawiera 4 lekcje wideo, które zawierają niezbędną wiedzę w procesie poznawania metody pomelody:

 1. Podstawy wychowania przez sztukę
 2. Niedoceniona moc kołysanek
 3. Muzyka, język, dwujęzyczność
 4. Wpływ muzyki na mózg człowieka

Kiedy? Natychmiast

Jak rozwinąć talent muzyczny dziecka? – kurs online

Kurs podejmujący temat potencjału muzycznego dziecka oraz tego, jak korzystnie wpłynąć na jego rozwój poprzez zabawę i stworzyć wartościowe środowisko muzyczne.

Kurs da Ci wszelkie narzędzia do tego, by rozwinąć potencjał muzyczny dziecka w atmosferze zabawy i radości bez wychodzenia z domu. Dowiesz się, jak tworzyć odpowiednie środowisko muzycznego rozwoju dziecka w domu oraz jak wykorzystywać moc muzyki w pracy z dzieckiem. Tematy skierowane są do osób prowadzących zajęcia dla dzieci w wieku 0-6 lat, ale przydadzą się również w przypadku starszych dzieci. 

Kiedy? Luty 2024

Masterclass (kurs online + warsztaty)

Szkolenie dla trenerów obejmujące kurs online oraz dwudniowe spotkanie na żywo w jednym z 6 miast. Kończy się egzaminem certyfikującym.

Program trenerski Masterclass to unikalna możliwość zostania certyfikowanym trenerem pomelody. Dzięki niemu odkryjesz, na czym polega autorska metoda wypracowana przez lata przez założycieli pomelody oraz dowiesz się, jak prowadzić angażujące zajęcia rodzinnego muzykowania i stworzyć własny biznes edukacyjny, który rozwija potencjał muzyczny dzieci.

Kiedy?
Kurs online: marzec 2024
Warsztaty stacjonarne (tylko 180 miejsc): Kraków (13-14 kwietnia), Poznań (27-28 kwietnia), Warszawa (18-19 maja), Gdańsk (15-16 czerwca), Wrocław (6-7 lipca), Katowice (3-4 sierpnia)

Program trenerski Masterclass – pakiet

Obejmuje powyższe kroki programu trenerskiego

 • Fundamenty pomelody – 4 lekcje wideo
 • kurs online: Jak rozwinąć talent muzyczny dziecka?
 • Masterclass (kurs online + warsztaty)
6999,00 zł 4999,00 zł
Liczba miejsc w promocyjnej cenie ograniczona!

Ambasada pomelody

Unikalna możliwość prowadzenia zajęć pomelody™ w oparciu o platformę marki i umowę franczyzową.

170 tysięcy klientów
czekających na Twoje
zajęcia

Zakładając ambasadę pomelody otrzymasz dostęp do olbrzymiej bazy przyszłych klientów – użytkowników naszej aplikacji. To właśnie ona stanie się platformą zapisów na Twoje zajęcia oraz żywą reklamą wyjątkowej przestrzeni twórczej.

Załóż pierwszą ambasadę w swoim mieście!

W naszej aplikacji odbywać się będą:
 • zapisy na Twoje zajęcia,
 • płatności za bilety na nie,
 • działania promocyjne w ramach olbrzymiej bazy klientów.

Ty musisz tylko zorganizować i poprowadzić świetne zajęcia!

Aby to zrobić, ukończ program trenerski Masterclass:
 • wykup pakiet w promocyjnej cenie (inwestycja, która się opłaci!),
 • skorzystaj z rat 0% (już od 166,63 zł miesięcznie).

Zostań pierwszym ambasadorem pomelody!

Otwórz ambasadę pomelody!

Zajęcia pomelody™ w Twoim mieście

Zakładając ambasadę pomelody otrzymasz dostęp do olbrzymiej bazy przyszłych klientów – użytkowników naszej aplikacji. To właśnie ona stanie się platformą zapisów na Twoje zajęcia oraz żywą reklamą wyjątkowej przestrzeni twórczej.

Oferujemy Ci:
 • bazę przyszłych klientów,
 • platformę do zapisów i płatności (aplikacja pomelody),
  narzędzia marketingowe,
 • możliwość korzystania z naszego brandu,
 • unikalne doświadczenie w branży.

Podpisz z nami umowę franczyzową upoważniającą do otwarcia ambasady pomelody. Wymagamy aktywnej subskrypcji aplikacji pomelody oraz uiszczenia opłaty franczyzowej.

Eksperci pomelody Masterclass

Anna Weber

Kompozytorka, producentka muzyczna i autorka metody pomelody. Współzałożycielka i dyrektor kreatywna marki. Wraz z zespołem tworzy wartościową muzykę dla dzieci oraz edukuje pokolenia w zakresie swobodnego muzykowania. Prywatnie mama trzech chłopców w edukacji domowej. Na co dzień zachęca do twórczej codzienności i odkrywania wpływu sztuki na wszystkie sfery życia.

Olena Prokhorets

Z wykształcenia muzykolożka, z zamiłowania – artystka. Jest w pomelody od momentu powstania marki. Obecnie szefowa działu produktowego, a także koordynatorka projektów Special Needs oraz AAOT. Podczas studiów doktoranckich badała neuromuzykologiczne aspekty komunikacji muzycznej.

Współpracuj z nami!

Zostań trenerem pomelody i prowadź edukacyjny biznes we współpracy z naszą marką!

Najczęściej zadawane pytania

Wykształcenie muzyczne nie jest wymagane. Metoda pomelody została stworzona tak, aby trener mógł prowadzić zajęcia, operując podstawową wiedzą muzyczną i tą zdobytą podczas kursu. Podstawy teorii muzyki są jednak niezbędne w procesie kształcenia na trenera. Jeśli ich nie posiadasz, musisz uzupełnić wiedzę na własną rękę.

Tak, umiejętność czystego śpiewania jest niezbędna do prowadzenia zajęć metodą pomelody.

Program trenerski Masterclass kończy się egzaminem certyfikującym. Podejście do niego nie jest obowiązkowe, ale to jedyna droga do uzyskania certyfikatu trenera pomelody. Każdy kursant otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.

Jeśli chcesz otworzyć ambasadę pomelody – zgłoś się do nas! Chętnie podpowiemy, co należy dalej zrobić.

Tak, kupując cały pakiet programu Masterclass możesz wybrać raty 0%

Oczywiście, przy płatności za kurs podaj dane do faktury – otrzymasz ją po zakupie mailem.

Napisali o nas

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy!

Podając swoje imię i adres e-mail oraz przesyłając formularz, wyrażasz zgodę na kontakt w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Polityka prywatności

4999,00 zł

Przykładowe plany spłaty:

Liczba rat Miesięczna rata RRSO Do zapłaty
3 1666,66 zł 0% 4999,00 zł
10 499,90 zł 0% 4999,00 zł
30 166,63 zł 0% 4999,00 zł